Header File

Wednesday Twilight

Hosted By Royal Geelong Yacht Club

Victorian Regional Channels

Updated:  13/12/2016  9:16:57 PM

Division 1 Start Offset Times for Race 11 on 14/12/2016 Start : 18:00
BOAT SAIL NO Bt Strt SKIPPER
DEJA VU G1166 18:00 Bill Lodge
CORAZON 855950 18:01 Michael Briese
REVERIE G126 18:02 Ian Hunter
BOMBAY SAPPHIRE G379 18:03 Gavin Wright
SPIRIT OF RANI G5901 18:03 Phillip Francis
ALLORA G6865 18:03 Paul Smedley
SUELAN G411 18:03 Stuart Pyers
FREESTYLE 1 G473 18:05 Paul Anderson
HAPPY HOUR G99 18:05 Brendon Lee
SUNDANCING G32 18:06 Ian Robottom
FRENCH CONNECTION G9 18:06 Brian Marshman
THE USUAL SUSPECTS G6525 18:06 Daryl Speakman
SNOWBIRD G37 18:06 Terry Reichl
BAD INFLUENCE G77 18:07 M Bakker J Wolff
GENTLEMENS' RELISH G5906 18:08 John Mackay
ALSTAR G81 18:08 John Goy
FREELOADER G55 18:08 Ian Begley
BALANCE G14 18:09 Chris Manton
CASTILLE G338 18:09 Richard Lowe
TIGRESS G348 18:10 Robert Sutherland
LARRIKEN 2 G1111 18:10 Darren Pickering
REAL LIFE G045 18:12 Daniel Field
SPIRIT G1 18:13 Dale Robertson
VALIANT G328 18:13 Gerard O Brien
BUNDABERG G16 18:13 John Kint
VIVACITE G5 18:14 C Roger McLennan
GREAT ESCAPE G7007 18:14 Don Fagg
KAVALA G388 18:17 Dave Ruffin
LOCAL MOCEAN AUS5585 18:18 Steven Richardson
PHOENIX G138 18:20 Brenton & Jen Carnell
CINQUANTE G5038 18:20 Iain Murray
EXTASEA G4646R 18:21 Paul Buchholz

Division 2 Start Offset Times for Race 11 on 14/12/2016 Start : 18:00
BOAT SAIL NO Bt Strt SKIPPER
FANTA PANTS G181 18:00 Aaron Marlow
INCH BY INCH G296 18:03 Peter Zwagerman
CARDINAL PUFF G23 18:03 Jeremy Capon
MAATSUYKER G30 18:04 William Newman
MAGIC G747 18:05 Steve Hassell
TARA G239 18:05 William Ivens
LUPA WYLO G537 18:05 Geoff Sadler
PANACHE G92 18:07 Michael Melican
MURPHYS LAW G15 18:07 Harry Farnell
MARAID G63 18:07 Peter Gillett
BANSHEE G122 18:08 Eddie Becker
ELIXIR G360 18:09 Chris Williams
CRACKED 1196 18:09 Cameron Dixon
THUNDERDOWNUNDER 1224 18:09 Lucy Townson
TIME OUT 1256 18:09 Will Snell
ANDROMEDA 111 G1001 18:09 Darryl Morrison
URGENCE G78 18:11 John Stickland
DRY REACH G163 18:12 Dale Laurie
SCHNELL G3943 18:12 Christian Cantwell
PATTERNMAKER G21 18:13 Stuart Dickson
JOAN D'ARC G310 18:13 Douglas Gaylard
BAJARYN G10 18:14 Greg Chalmers
FLEURIEU WARRIOR G1125 18:15 Trevor Brown
DIAMOND BELLE G174 18:16 Jonathan Apted
TWO FARR G2269 18:16 Will Baum
FLYING CIRCUS G571 18:16 Kim Clarke
MANTA G380 18:16 Hal Braley
DUCO MAGIC BLING G94 18:16 Paul Gunner
BUCK G5352 18:18 Gary Foley
BALTIC G120 18:18 Peter Bone
6 FOOT 10 G133 18:18 Geoff Baum
THE UGLY UNCLES G18 18:20 Geoff Newman

Results by : TopYacht Software

Print This Page



LinkBack : back to Series Index