Header File

Wednesday Twilight

Hosted By Royal Geelong Yacht Club

Victorian Regional Channels

Updated:  6/12/2016  7:22:56 PM

Division 1 Start Offset Times for Race 10 on 7/12/2016 Start : 18:00
BOAT SAIL NO Bt Strt SKIPPER
DEJA VU G1166 18:00 Bill Lodge
CORAZON 855950 18:01 Michael Briese
ALLORA G6865 18:03 Paul Smedley
SPIRIT OF RANI G5901 18:04 Phillip Francis
BOMBAY SAPPHIRE G379 18:04 Gavin Wright
THE USUAL SUSPECTS G6525 18:04 Daryl Speakman
REVERIE G126 18:04 Ian Hunter
SUELAN G411 18:05 Stuart Pyers
SNOWBIRD G37 18:05 Terry Reichl
HAPPY HOUR G99 18:05 Brendon Lee
FREESTYLE 1 G473 18:05 Paul Anderson
TIGRESS G348 18:06 Robert Sutherland
SUNDANCING G32 18:07 Ian Robottom
FRENCH CONNECTION G9 18:07 Brian Marshman
GENTLEMENS' RELISH G5906 18:08 John Mackay
LARRIKEN 2 G1111 18:08 Darren Pickering
FREELOADER G55 18:08 Ian Begley
BAD INFLUENCE G77 18:08 M Bakker J Wolff
BALANCE G14 18:09 Chris Manton
CASTILLE G338 18:09 Richard Lowe
ALSTAR G81 18:09 John Goy
VALIANT G328 18:09 Gerard O Brien
REAL LIFE G045 18:10 Daniel Field
SPIRIT G1 18:13 Dale Robertson
VIVACITE G5 18:14 C Roger McLennan
GREAT ESCAPE G7007 18:14 Don Fagg
BUNDABERG G16 18:14 John Kint
CINQUANTE G5038 18:16 Iain Murray
LOCAL MOCEAN AUS5585 18:18 Steven Richardson
KAVALA G388 18:18 Dave Ruffin
PHOENIX G138 18:18 Brenton & Jen Carnell
EXTASEA G4646R 18:21 Paul Buchholz

Division 2 Start Offset Times for Race 10 on 7/12/2016 Start : 18:00
BOAT SAIL NO Bt Strt SKIPPER
FANTA PANTS G181 18:00 Aaron Marlow
INCH BY INCH G296 18:01 Peter Zwagerman
LUPA WYLO G537 18:03 Geoff Sadler
CARDINAL PUFF G23 18:03 Jeremy Capon
MAGIC G747 18:03 Steve Hassell
MAATSUYKER G30 18:04 William Newman
TARA G239 18:05 William Ivens
MURPHYS LAW G15 18:06 Harry Farnell
PANACHE G92 18:07 Michael Melican
TIME OUT 1256 18:07 Will Snell
MARAID G63 18:07 Peter Gillett
CRACKED 1196 18:07 Cameron Dixon
THUNDERDOWNUNDER 1224 18:08 Lucy Townson
BANSHEE G122 18:08 Eddie Becker
ANDROMEDA 111 G1001 18:08 Darryl Morrison
ELIXIR G360 18:09 Chris Williams
URGENCE G78 18:09 John Stickland
BAJARYN G10 18:10 Greg Chalmers
DRY REACH G163 18:11 Dale Laurie
MANTA G380 18:11 Hal Braley
SCHNELL G3943 18:12 Christian Cantwell
FLEURIEU WARRIOR G1125 18:12 Trevor Brown
6 FOOT 10 G133 18:13 Geoff Baum
PATTERNMAKER G21 18:13 Stuart Dickson
JOAN D'ARC G310 18:13 Douglas Gaylard
DUCO MAGIC BLING G94 18:14 Paul Gunner
DIAMOND BELLE G174 18:14 Jonathan Apted
FLYING CIRCUS G571 18:15 Kim Clarke
TWO FARR G2269 18:15 Will Baum
BALTIC G120 18:15 Peter Bone
BUCK G5352 18:17 Gary Foley
THE UGLY UNCLES G18 18:18 Geoff Newman

Results by : TopYacht Software

Print This Page



LinkBack : back to Series Index