Header File

Wednesday Twilight

Hosted By Royal Geelong Yacht Club

Victorian Regional Channels

Updated:  8/11/2016  9:11:41 PM

Division 1 Start Offset Times for Race 6 on 9/11/2016 Start : 18:00
BOAT SAIL NO Bt Strt SKIPPER
DEJA VU G1166 18:00 Bill Lodge
CORAZON 855950 18:01 Michael Briese
SPIRIT OF RANI G5901 18:01 Phillip Francis
ALLORA G6865 18:02 Paul Smedley
HAPPY HOUR G99 18:03 Brendon Lee
FREESTYLE 1 G473 18:03 Paul Anderson
SNOWBIRD G37 18:04 Terry Reichl
THE USUAL SUSPECTS G6525 18:04 Daryl Speakman
BOMBAY SAPPHIRE G379 18:04 Gavin Wright
REVERIE G126 18:05 Ian Hunter
FREELOADER G55 18:06 Ian Begley
FRENCH CONNECTION G9 18:06 Brian Marshman
SUNDANCING G32 18:06 Ian Robottom
TIGRESS G348 18:07 Robert Sutherland
REAL LIFE G045 18:07 Daniel Field
LARRIKEN 2 G1111 18:07 Darren Pickering
VALIANT G328 18:08 Gerard O Brien
SPIRIT G1 18:08 Dale Robertson
BAD INFLUENCE G77 18:09 M Bakker J Wolff
CASTILLE G338 18:09 Richard Lowe
GENTLEMENS' RELISH G5906 18:09 John Mackay
BALANCE G14 18:10 Chris Manton
ALSTAR G81 18:12 John Goy
VIVACITE G5 18:14 C Roger McLennan
GREAT ESCAPE G7007 18:14 Don Fagg
KAVALA G388 18:15 Dave Ruffin
PHOENIX G138 18:16 Brenton & Jen Carnell
CINQUANTE G5038 18:17 Ian Murray
LOCAL MOCEAN AUS5585 18:18 Steven Richardson
EXTASEA G4646R 18:22 Paul Buchholz

Division 2 Start Offset Times for Race 6 on 9/11/2016 Start : 18:00
BOAT SAIL NO Bt Strt SKIPPER
INCH BY INCH G296 18:00 Peter Zwagerman
ELIXIR G360 18:01 Chris Williams
MAATSUYKER G30 18:03 William Newman
CARDINAL PUFF G23 18:03 Jeremy Capon
TARA G239 18:04 William Ivens
MAGIC G747 18:05 Steve Hassell
FANTA PANTS G181 18:05 Aaron Marlow
LUPA WYLO G537 18:05 Geoff Sadler
MURPHYS LAW G15 18:08 Harry Farnell
TIME OUT 1256 18:08 Will Snell
MARAID G63 18:09 Peter Gillett
THUNDERDOWNUNDER 1224 18:09 Lucy Townson
ANDROMEDA 111 G1001 18:09 Darryl Morrison
BANSHEE G122 18:09 Eddie Becker
PATTERNMAKER G21 18:10 Stuart Dickson
SCHNELL G3943 18:10 Christian Cantwell
PANACHE G92 18:10 Michael Melican
URGENCE G78 18:10 John Stickland
DRY REACH G163 18:12 Dale Laurie
FLEURIEU WARRIOR G1125 18:12 Trevor Brown
BAJARYN G10 18:13 Greg Chalmers
MANTA G380 18:14 Hal Braley
DUCO MAGIC BLING G94 18:14 Paul Gunner
JOAN D'ARC G310 18:15 Douglas Gaylard
DIAMOND BELLE G174 18:15 Jonathan Apted
6 FOOT 10 G133 18:15 Geoff Baum
FLYING CIRCUS G571 18:16 Kim Clarke
TWO FARR G2269 18:17 Will Baum
BUCK G5352 18:18 Gary Foley
BALTIC G120 18:20 Peter Bone
THE UGLY UNCLES G18 18:21 Geoff Newman

Results by : TopYacht Software

Print This Page



LinkBack : back to Series Index