Header File

Wednesday Twilight

Hosted By Royal Geelong Yacht Club

Victorian Regional Channels

Updated:  2/11/2016  8:06:11 AM

Division 1 Start Offset Times for Race 5 on 2/11/2016 Start : 18:00
BOAT SAIL NO Bt Strt SKIPPER
DEJA VU G1166 18:00 Bill Lodge
ALLORA G6865 18:00 Paul Smedley
CORAZON 855950 18:01 Michael Briese
FREESTYLE 1 G473 18:03 Paul Anderson
SPIRIT OF RANI G5901 18:03 Phillip Francis
HAPPY HOUR G99 18:03 Brendon Lee
SNOWBIRD G37 18:03 Terry Reichl
THE USUAL SUSPECTS G6525 18:04 Daryl Speakman
REVERIE G126 18:05 Ian Hunter
BOMBAY SAPPHIRE G379 18:06 Gavin Wright
FREELOADER G55 18:06 Ian Begley
REAL LIFE G045 18:06 Daniel Field
GENTLEMENS' RELISH G5906 18:06 John Mackay
FRENCH CONNECTION G9 18:06 Brian Marshman
TIGRESS G348 18:07 Robert Sutherland
SUNDANCING G32 18:07 Ian Robottom
LARRIKEN 2 G1111 18:07 Darren Pickering
VALIANT G328 18:08 Gerard O Brien
CASTILLE G338 18:08 Richard Lowe
SPIRIT G1 18:08 Dale Robertson
BAD INFLUENCE G77 18:09 M Bakker J Wolff
BALANCE G14 18:10 Chris Manton
ALSTAR G81 18:12 John Goy
CINQUANTE G5038 18:12 Ian Murray
VIVACITE G5 18:14 C Roger McLennan
GREAT ESCAPE G7007 18:14 Don Fagg
KAVALA G388 18:16 Dave Ruffin
PHOENIX G138 18:17 Brenton & Jen Carnell
LOCAL MOCEAN AUS5585 18:18 Steven Richardson
EXTASEA G4646R 18:22 Paul Buchholz

Division 2 Start Offset Times for Race 5 on 2/11/2016 Start : 18:00
BOAT SAIL NO Bt Strt SKIPPER
INCH BY INCH G296 18:00 Peter Zwagerman
ELIXIR G360 18:02 Chris Williams
MAATSUYKER G30 18:04 William Newman
BANSHEE G122 18:05 Eddie Becker
MAGIC G747 18:05 Steve Hassell
CARDINAL PUFF G23 18:06 Jeremy Capon
FANTA PANTS G181 18:06 Aaron Marlow
TARA G239 18:07 William Ivens
LUPA WYLO G537 18:07 Geoff Sadler
TIME OUT 1256 18:09 Will Snell
MARAID G63 18:09 Peter Gillett
THUNDERDOWNUNDER 1224 18:10 Lucy Townson
MURPHYS LAW G15 18:10 Harry Farnell
ANDROMEDA 111 G1001 18:10 Darryl Morrison
SCHNELL G3943 18:10 Christian Cantwell
PANACHE G92 18:11 Michael Melican
URGENCE G78 18:11 John Stickland
PATTERNMAKER G21 18:11 Stuart Dickson
DRY REACH G163 18:12 Dale Laurie
FLEURIEU WARRIOR G1125 18:13 Trevor Brown
6 FOOT 10 G133 18:13 Geoff Baum
BAJARYN G10 18:14 Greg Chalmers
MANTA G380 18:14 Hal Braley
DUCO MAGIC BLING G94 18:15 Paul Gunner
JOAN D'ARC G310 18:16 Douglas Gaylard
FLYING CIRCUS G571 18:16 Kim Clarke
DIAMOND BELLE G174 18:17 Jonathan Apted
BALTIC G120 18:17 Peter Bone
BUCK G5352 18:18 Gary Foley
TWO FARR G2269 18:19 Will Baum
THE UGLY UNCLES G18 18:22 Geoff Newman

Results by : TopYacht Software

Print This Page



LinkBack : back to Series Index