Header File

Wednesday Twilight

Hosted By Royal Geelong Yacht Club

Victorian Regional Channels

Updated:  12/10/2016  7:47:40 AM

Division 1 Start Offset Times for Race 2 on 12/10/2016 Start : 18:00
BOAT SAIL NO Bt Strt SKIPPER
DEJA VU G1166 18:00 Bill Lodge
CORAZON 855950 18:01 Michael Briese
ALLORA G6865 18:01 Paul Smedley
SNOWBIRD G37 18:03 Terry Reichl
FREESTYLE 1 G473 18:03 Paul Anderson
SPIRIT OF RANI G5901 18:04 Phillip Francis
THE USUAL SUSPECTS G6525 18:04 Daryl Speakman
HAPPY HOUR G99 18:05 Brendon Lee
REVERIE G126 18:05 Ian Hunter
TIGRESS G348 18:05 Robert Sutherland
SUNDANCING G32 18:06 Ian Robottom
LARRIKEN 2 G1111 18:06 Darren Pickering
GENTLEMENS' RELISH G5906 18:06 John Mackay
FREELOADER G55 18:06 Ian Begley
FRENCH CONNECTION G9 18:06 Brian Marshman
REAL LIFE G045 18:06 Daniel Field
BAD INFLUENCE G77 18:08 M Bakker J Wolff
VALIANT G328 18:08 Gerard O Brien
BOMBAY SAPPHIRE G379 18:09 Gavin Wright
SPIRIT G1 18:09 Dale Robertson
BALANCE G14 18:10 Chris Manton
CINQUANTE G5038 18:12 Ian Murray
ALSTAR G81 18:14 John Goy
VIVACITE G5 18:14 C Roger McLennan
GREAT ESCAPE G7007 18:14 Don Fagg
KAVALA G388 18:17 Dave Ruffin
LOCAL MOCEAN AUS5585 18:18 Steven Richardson
EXTASEA G4646R 18:19 Paul Buchholz

Division 2 Start Offset Times for Race 2 on 12/10/2016 Start : 18:00
BOAT SAIL NO Bt Strt SKIPPER
INCH BY INCH G296 18:00 Peter Zwagerman
ELIXIR G360 18:03 Chris Williams
MAATSUYKER G30 18:04 William Newman
MAGIC G747 18:06 Steve Hassell
CARDINAL PUFF G23 18:07 Jeremy Capon
TARA G239 18:07 William Ivens
LUPA WYLO G537 18:07 Geoff Sadler
FANTA PANTS G181 18:09 Aaron Marlow
MARAID G63 18:10 Peter Gillett
THUNDERDOWNUNDER 1224 18:10 Lucy Townson
TIME OUT 1256 18:10 Will Snell
MURPHYS LAW G15 18:10 Harry Farnell
ANDROMEDA 111 G1001 18:10 Darryl Morrison
URGENCE G78 18:12 John Stickland
PANACHE G92 18:12 Michael Melican
DRY REACH G163 18:13 Dale Laurie
PATTERNMAKER G21 18:14 Stuart Dickson
6 FOOT 10 G133 18:14 Geoff Baum
SCHNELL G3943 18:14 Christian Cantwell
FLEURIEU WARRIOR G1125 18:14 Trevor Brown
JOAN D'ARC G310 18:14 Douglas Gaylard
BAJARYN G10 18:14 Greg Chalmers
MANTA G380 18:15 Hal Braley
TWO FARR G2269 18:15 Will Baum
DUCO MAGIC BLING G94 18:15 Paul Gunner
DIAMOND BELLE G174 18:15 Jonathan Apted
BALTIC G120 18:17 Peter Bone
FLYING CIRCUS G571 18:17 Kim Clarke
BUCK G5352 18:19 Gary Foley
THE UGLY UNCLES G18 18:21 Geoff Newman

Results by : TopYacht Software

Print This Page



LinkBack : back to Series Index