Header File

Wednesday Twilight

Hosted By Royal Geelong Yacht Club

Victorian Regional Channels

Updated:  29/10/2014  11:01:07

Division 1 Start Offset Times for Race 4 on 29/10/2014 Start : 18:00
BOAT SAIL NO Bt Strt SKIPPER
HAPPY HOUR G99 18:00 Brendon Lee
SPIRIT OF RANI G5901 18:00 Phillip Francis
TWO FARR G2269 18:01 Will Baum
SMOKE ON THE WATER G1501 18:02 Andrew Roche
MIRACLE MILE G5225 18:02 L Hassell J Mclean
GENTLEMENS' RELISH G5906 18:02 John Mackay
FREESTYLE 1 G473 18:03 Paul Anderson
THE USUAL SUSPECTS G6525 18:03 Daryl Speakman
SUNDANCING G32 18:03 Ian Robottom
SNOWBIRD G37 18:03 Terry Reichl
PHANTOM G3501 18:03 Robert Sutherland
FREELOADER G55 18:04 Ian Begley
SPIRIT G1 18:05 Dale Robertson
FRENCH CONNECTION G9 18:05 Brian Marshman
VALIANT G328 18:05 Gerard O Brien
BAD INFLUENCE G77 18:06 Bakker Wolff
CASTILLE G338 18:06 Richard Lowe
FABULOUS ACTION G601 18:06 Jonathan Apted
SIXFOOTSIX LARRIKEN2 G1111 18:07 Darren Pickering
REAL LIFE G045 18:08 Daniel Field
JUNO G621 18:08 Kym Murphy
REVERIE G126 18:08 Ian Hunter
BUNDABERG G16 18:09 John Kint
VIVACITE G5 18:09 C Roger McLennan
PEREGRINE G154 18:09 Ryan Walker
CELESTE G3 18:09 Malcolm Eaton
CINQUANTE G5038 18:13 Ian Murray
PHOENIX G138 18:13 B & J Carnell
SENNA G14 18:14 Chris Manton
LOCAL MOCEAN AUS5585 18:15 Steven Richardson
AKATEA G8710 18:17 Ian Holten
EXTASEA G4646R 18:17 Paul Buchholz
KAVALA G388 18:20 Dave Ruffin

Division 2 Start Offset Times for Race 4 on 29/10/2014 Start : 18:00
BOAT SAIL NO Bt Strt SKIPPER
INCH BY INCH G296 18:00 Peter Zwagerman
KARMADAZE G70 18:06 Bryan Horniblow
MURPHYS LAW G15 18:08 Harry Farnell
ELIXIR G360 18:08 Chris Williams
LUPA WYLO G537 18:09 Geoff Sadler
BANSHEE G122 18:09 Eddie Becker
MAATSUYKER G30 18:09 William Newman
WEREWOLF 1259 18:11 Fraser Rudland
BILLYCART G276 18:11 Jock Forbes
BARADINE 823 18:12 Mick Pedrie
TIME OUT 1256 18:12 Lovro Ljubanovic
THUNDERDOWNUNDER 1224 18:12 Lucy Townson
MAVERICK G209 18:12 Bill Lodge
MANTA G380 18:13 Hal Braley
DUCO MAGIC BLING G94 18:13 Paul Gunner
DRY REACH G163 18:13 Dale Laurie
HOOK G38 18:14 Tim Norris
ANDROMEDA 111 G1001 18:14 Darryl Morrison
PATTERNMAKER G21 18:14 Stuart Dickson
MARAID G63 18:15 Peter Gillett
SEABREEZE G79 18:15 Geoff Newman
PANACHE G92 18:16 Michael Melican
6 FOOT 10 G133 18:16 Geoff Baum
ELESSAR G136 18:16 Rob Richardson
SAPPHIRE OF LONDON G507 18:16 Grant Stquentin
URGENCE G78 18:17 John Stickland
REVOLUTION G80 18:17 Peter Stephens
JOAN D'ARC G310 18:17 Douglas Gaylard
INSPIRATION G351 18:18 Peter Cameron
FLEURIEU WARRIOR G1125 18:19 Trevor Brown
BALTIC G120 18:21 Peter Bone
BUCK G5352 18:24 Stirling Parker

Results by : TopYacht Software

Print This Page



LinkBack : back to Series Index